Štafetový běh – krajské kolo

Družstvo 16 ti žáků 1. stupně (8 dětí 2.-3. tř., 8 dětí 4.-5.tř) postoupilo ze 2. místa v okresním kole v Trutnově do krajského kola v Novém Městě nad Metují. Tento závod se konal 11. 5. a naše družstvo v něm excelentně zabodovalo – skončili jsme na krásném druhém místě za ZŠ Gočárova Hradec Králové.

Děti si přivezly také medaile za třetí místo v mladší kategorii, stříbrné ve starší kategorii a ještě bronz v kategorii smíšené ( 4 děti mladší a 4 starší). Závod jsme si moc užili. Zlatým hřebem byla účast Ludmily Formanové, která je patronkou těchto závodů, některé rozběhy odstartovala a také předávala poháry a medaile.

Štafetový běh – okresní kolo

Dne 4. 5. se družstvo 16 žáků 1. stupně zúčastnilo okresního přeboru ve štafetovém běhu.  Závod se konal na atletickém stadionu Na Lukách v Trutnově. Ačkoli jsme se takového závodu zúčastnili poprvé, byli jsme velmi úspěšní. Mladší kategorie 1.-3. třída si přivezla zlaté medaile,starší ,4. -5. řída, si přivezla stříbrné medaile, smíšená štafeta (4 mladší a 4 starší děti) skončila o chloupek na třetím místě. Po sečtení všech závodních časů jsme se umístili na krásném 2. místě, pouhou 1s za vítězi. Vyběhali jsme si tak postup do krajského kola, které se bude konat 11. 5. v Novém Městě nad Metují.