Sportovní gymnastika

Vážení rodiče, nepovinný předmět SPORTOVNÍ GYMNASTIKA od 5.10.2016 zahajuje činnost. Bude probíhat pod vedením paní učitelky Hrnčířové a Koldovské každou středu, sraz dětí ve 13.15h u šaten 1. stupně se sáčkem, ve kterém budou gymnastické cvičky, trikot nebo tričko a legíny. Učitelky si je odvedou do šaten u tělocvičny, cvičit budeme v pravé tělocvičně.

Konce cvičení:

Závodní skupina všechny věkové kategorie končí v 15.30h.

Prvňáčci končí ve 14.30h.

Ostatní (druháci a starší nezávodní) končí v 15.00h.

Po skončení odcházejí děti buď samostatně nebo s doprovodem rodičů domů či do družiny.

Při přijímání mají přednost děti, které již chodily na gymnastiku, z 1. tříd dobíráme zájemce do počtu 30.

Přihlášky je možné si vyzvednout v 5.A a nejdéle do 16. 9. odevzdat vyplněné tamtéž.

UPOZORNĚNÍ

Po přihlášení je tento předmět povinný a klasifikovaný na vysvědčení, absence je proto nutné omlouvat písemně nebo telefonicky (499421563) příslušným učitelkám. Pro nové cvičence máme měsíc na rozmyšlenou, zda je tento předmět pro ně vhodný, jinak je nutné dochodit alespoň pololetí.