SPORT

2017/2018

25.5.2018 – Vybíjená krajské kolo 3. místo
16.5.2018 – Pohár rozhlasu okresní kolo
st.ž.2.místo
15.5.2018 – štafetový běh krajské kolo 11.místo
10.5.2018 – Pohár rozhlasu okrskové kolo 3.družstva postup
3.5.2018 – turnaj fotbal okrsek chl. 6.-7.roč 1.místo
3.5.2018 – štafetový běh okres – 1.st postup do kraje 
27.4.2018 –
McDonald´s Cup kraj chl 8.-9.roč- 3. místo
20.4.2018 – Okrsek ve fotbale st.žáci
18.4.2018 – Okresní kolo vybíjené 4.-5.roč. postup
9.4.2018 –
Fotbalové utkání Liščák:Dánsko
5.4.2018 – Okrskové kolo vybíjená 4.-5.ročník postup
5.-9.3.2018 – LVVZ 7.A Benecko
5.-9.3.2018 – LK 8.-9.ročníky Šp.Mlýn
2.3.2018 – Přehazovaná -okrskové kolo dívky 7.roč.
14.2.2018 – Pohár podkrkonošských škol 1.st. (lyže – běh)
(1x 1.místo, 1x  2.místo)

15.-19.1.2018  – LVVZ 7.B Benecko
21.12.2017 – Sportovní den 2. stupeň
11.12.2017 –Futsal Bělohrad
7.12.2017 – Turnaj pro 1.stupeň – kopaná
23.11.2017 – Halová kopaná okrsek kategorie III 2.místo
21.11.2017 – Halová kopaná okrsek
9.11.2017 – Florbal okresní kolo st. žáci
8.11.2017 – Florbal okresní kolo ml. žáci
13.10.2017 – Florbal okrsek, žákyně
12.10.2017 – Běh zámeckým parkem (výběr žáků 1.stupeň)
12.10.2017 – Minifotbal okres, starší žáci 1. místo
11.10.2017 – Florbal okrsek, mladší žáci 1.místo
10.10.2017 – Florbal okrsek, starší žáci 1.místo
26.9.2017 – Krkonošské sportovní hry
22.9.2017 – Nábor fotbalistů na stadionu 1.třídy

 

2016/2017

8.6.2017 – Běh Harteckou alejí – 1. stupeň


8.6.2017 –
Malá kopaná okres – ml. žáci 3. místo
19.5.2017 – Dopravní soutěž cyklistů okres – 4.roč.
18.5.2017 – Štafetový běh kraj Nové Město nad Metují
17.5.2017 – Pohár rozhlasu okres – 3.místa – ml. d., st.ch,
4.místa – ml.ch., st. d
11.5.2017 – Pohár rozhlasu okrsek – postup ve všech kategoriích
4.5.2017 – Turnaj kopaná
3.5.2017 – Štafetový běh okresní kolo – 1.st postup
21.4.2017 – McDonald´s Cup
11.4.2017 – Vybíjená okres – 6.ročníky
7.4.2017 – Vybíjená okres – 1.stupeň
3.3.2017 – Halová kopaná – okres ml. žáci
2.3.2017 – Halová kopaná – okres st. žáci
27.2-3.3.2017 – Lyžařský kurz pro 8.-9. ročníky
27.2.2017 – Vybíjená – okrsek 6.ročníky
24.2.2017 – Halová kopaná – okrsek st. žáci
21.2.2017 – Přehazovaná – okrsek ml. žákyně
15.2.2017 – Pohár podkrkonošských škol – běžecké lyžování – 13 žáků 1. stupně
26.1.2017 – Florbal – republikové finále
16.-20.1.2017 – Lyžařský kurz pro 7. ročníky
21.12.2016 – Sportovní den pro 2. stupeň
8.12.2016 – Vánoční turnaj pro 1.stupeň
30.11.2016 – Halová kopaná ml. žáci – postup
29.11.2016 – Florbal – kraj
výhra = postup!!!
14.11.2016 – Futsal
10.11.2016 – Florbal – okres (postup)
9.11.2016 – Futsal
3.11.2016 – Coca Cola Cup
21.11.2016 – Florbal st. žáci
20.11.2016 – Florbal ml. žáci

11.10.2016 – Přespolní běh kraj – ml. žáci 2.místo
30.9.2016 – Krkonošské sportovní hry – 56 ž.

60 m – 2×1.m., 1×2.m.
běh – 1×1.m., 1x 2.m., 1x 3.m.
hod – 1x 1.m., 2x 2.m., 4x 3.m.
dálka – 3x 1.m., 2x 2.m.
výška – 3x 1.m., 1x 2.m., 2x 3.m.
štafety – 2x 1.m., 1x 2.m., 2x 3.m.
27.9.2016 – Přespolní běh – okres.- 23 ž.
(1.místo ml. žáci, 3.místo ml. žákyně)
15.9.2016 – Nábor nových fotbalistů 1.roč a MŠ