Vláda uzavřela od 11. 3. 2020 školy

Dle nařízení vlády se od zítra do odvolání ruší výuka na všech školách.
Žáci se budou připravovat samostatně doma, dle instrukcí učitelů.
Vzhledem k náhlé informaci bude nutné připravit pro žáky samostatnou práci. Postupně ji budeme zveřejňovat na webových stránkách a v elektronické žákovské knížce.

Tiskopisy na „Ošetřovné“ pro zákonné zástupce jsou k dispozici v kanceláři školy.

nařízení vlády

Finanční gramotnost – soutěž

Soutěž finanční gramotnost

Obě družstva naší školy úspěšně prošla okresním kolem a postoupila do krajského kola této soutěže.
Krajské kolo dne 27.2.2020
1.stupeň – 1. místo – postup do celostátního kola
2.stupeň – 2. místo

Radost z vítězství mladších žáků trochu kalí dnes vyhlášené opatření vlády. Ale velká gratulace jim náleží.

Termín celostátního finále v Praze bude upraven podle epidemiologické situace, termín 27. 3. 2020 se z důvodu karantény ruší.

Školní, okresní a krajská kola se konají prostřednictvím on-line soutěžního systému, celostátní finálová kola prezenční formou v České národní bance v Praze v rámci týdne finančního vzdělávání – GLOBAL MONEY WEEK.